پروژه خود را از همین الان شروع کنید.

مشاوره رایگان

خدمات دوربین مداربسته

خدمات ما در دوربین های مداربسته شامل تمام موارد مربوط به این صنعت می باشد. از کارشناسی محیط گرفته تا رفع اشکال سیستم های نصب شده در گذشته. در این بخش خدمات کاربردی این مجموعه، در رابطه با دوربین های مداربسته نام برده شده است. تخصص و تجربه لازم و همچنین رعایت اصول اخلاقی و مشتری مداری، باعث رشد مجموعه بوده است. تلاش ما برای امنیت بیشتر اماکن، علاوه بر کسب درآمد این است که، دنیا را جایی بهتر برای زندگی کنیم.

ضریب امنیتی محیط

استفاده از سیستم دزدگیر اماکن برای یک محیط، می تواند از ورود افراد غیر مجاز و سرقت پیشگیری کند. سیستم دوربین مداربسته نیز برای حفاظت از یک محیط و نظارت بر آن کاربرد دارد. علاوه بر این سیستم ها، حفاظت های فیزیکی از محیط در ایجاد امنیت برای یک محیط کارساز هستند. حفاظت فیزیکی محیط مانند حفاظ پنجره، حفاظ دیوار حیاط و درب آکاردئونی. به صورت کلی ترکیبی از این سه حالت می تواند ضریب امنیتی بیشتری را برای محیط به همراه داشته باشد.

مشاوره امنیتی

خدمات دوربین مداربسته این مجموعه، برای ایجاد امنیت پایدار در یک مکان است. مشاوران و مجریان امنیتی ما، تجربه های زیادی در اجرای این سیستم ها در مکان های مختلف دارند. ایشان با افتخار آماده ارائه خدمات منحصر به فرد این مجموعه، به شما می باشند. در نظر داشته باشید که صرفا تمام خدمات ما، نیازمند صرف هزینه برای شما نیست.

خدمات ما

 • مشاوره رایگان و بازدید از محل، برای نصب و راه اندازی دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن
 • کارشناسی محیط و ارائه طرح پروژه، برای بستر ارتباطی و انتخاب تجهیزات لازم
 • تامین تجهیزات و تهیه قطعات مورد نیاز با گارانتی معتبر با بهترین قیمت
 • نصب و راه اندازی سیستم های دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن
 • آموزش استفاده از سیستم به صورت حضوری و غیر حضوری
 • رفع اشکال سیستم های قدیمی و نصب شده در گذشته
 • تعمیر تجهیزات و قطعات سیستم های حفاظتی

اطلاعات بیشتر

در ادامه مواردی برای آشنایی بیشتر با سیستم های دوربین مداربسته آورده شده است. این موارد برای افرادی که اطلاعات بیشتری برای شناخت این سیستم ها نیاز دارند، بسیار مفید است. در این موارد تمام اطلاعاتی که برای نصب یک سیستم مداربسته نیاز خواهید داشت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

نصب و راه اندازی سیستم های مداربسته

تخمین قیمت پروژه دوربین مداربسته

همکاران تجاری

باعث افتخار مجموعه ماست که برندهای معتبر به ما اعتماد کرده اند.

با ما تماس بگیرید

در صورتی که سوالی دارید و یا به مشاوره رایگان تلفنی نیاز دارید، می توانید اطلاعات تماس و ساعت مورد نظرتان را وارد کنید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند و یا با شماره های دفتر تهران تماس حاصل کنید. همچنین می توانید پیام خود را برای ما ارسال کنید تا به سرعت به پیام شما رسیدگی شود.

  نام *
  نام خانوادگی *
  آدرس ایمیل *
  شماره تماس

  موضوع پیام

  چطور میتوانیم کمکتان کنیم؟