توضیحات

اگر پروژه‌ای در سر دارید به ما اعتماد کنید. ما در کنار شما هستیم.

با ما تماس بگیرید

ساختمان های اداری تجاری

ساختمان های اداری تجاری شامل دفتر ها، شرکت ها، فروشگاه ها و … می باشند. به دلیل حساسیت بیشتر آن ها نسبت به ساختمان های مسکونی در یک دسته بندی جداگانه قرار گرفته اند. این اماکن معمولا نباید نقطه کوری داشته باشند. به این معنی که تمام بخش های یک اتاق یا سالن تحت پوشش دوربین مداربسته قرار می گیرد. برای مثال یک فروشگاه را در نظر بگیرید. نیروی انسانی به تنهایی نمی تواند کنترلی روی تمام راهروها و قفسه ها داشته باشد. در صورت سرقت باید مشخص باشد که از کجا و به چه صورتی انجام شده است. همینطور شرکتی را در نظر بگیرید که هدف آن از نصب دوربین قابلیت تشخیص اسناد و مدارک روی میز باشد. تا در صورت مفقود شدن مشخص باشد که چه اتفاقی افتاده است.

تکنولوژی پیشنهادی برای سیستم دوربین ساختمان تجاری

تکنولوژی پیشنهادی برای نصب یک سیستم مداربسته در یک محل اداری یا تجاری، سیستم مداربسته تحت شبکه است. دوربین های تحت شبکه رزولوشن و استانداردهای تصویری بهتری نسبت به دوربین های خانواده آنالوگ دارند. از آنجا که جزئیات در تصویر این پروژه ها اهمیت زیادی دارند، دوربین های تحت شبکه در اولویت هستند. دلیل بعدی انعطاف بستر ارتباطی در این سیستم ها می باشد. استفاده از سوییچ شبکه و تجهیزات شبکه ای، بستر ارتباطی منطعف تری را برای اماکن به وجود می آورد. دلیل آخر امکان آینده نگری در سیستم های تحت شبکه است. آینده نگری، قابلیت اضافه کردن تعداد دوربین ها در آینده را با هزینه کمتر ممکن می سازد.

چه جاهایی دوربین نصب کنیم؟

این محیط ها بسته به نوع ساختمان می توانند تحت پوشش دوربین های مداربسته قرار بگیرند:

 • درب های ورودی و خروجی
 • فضای اتاق ها و سالن ها
 • محوطه های بیرونی
 • اتاق سرور و دخل
 • پارکینگ ها
 • انبارها

کیفیت دوربین ها چقدر باشه؟

بسته به نوع اهمیت این مکان ها می توانیم دوربین ها را جانمایی کنیم. در بخش هایی که حساسیت بیشتری دارند از دو جهت مخالف دوربین نصب می گردد. چرا که قابلیت هم پوشانی همدیگر را داشته باشند و نقطه کوری در محیط وجود نداشته باشد. کیفیت پیشنهادی برای این مکان ها ترکیبی از دوربین های دو مگاپیکسلی، چهار مگاپیکسلی و پنج مگاپیکسلی است. تا علاوه بر حفظ صرفه اقتصادی کیفیت مورد نیاز را هم داشته باشیم. با در نظر گرفتن عوامل زیر کیفیت دوربین ها در حد قابل قبولی می باشد. کیفیتی که قابلیت تشخیص چهره افراد، تشخیص اسناد و مدارک، اسکناس و همینطور تشخیص پلاک خودرو را دارند.

 • زاویه ی دید صحیح دوربین
 • نصب و اجرای استاندارد
 • نوع و مدل تجهیزات

کابل کشی و بستر ارتباطی

همانطور که می دانید بستر ارتباطی از بزرگترین بخش های اجرای پروژه است. به دلیل تجهیزات تحت شبکه انعطاف زیادی در بستر ارتباطی وجود دارد. با در نظر گرفتن پهنای باند، سوییچ های شبکه می توانند از مصرف کابل زیاد جلوگیری کنند. همینطور استفاده از تجهیزات استاندارد بیسیم مانند رادیو و اکسس پوینت قابلیت بستر ارتباطی بیسیم را امکانپذیر می کند.

چطور تصویر دوربین ها را ببینیم؟

مشاهده و کنترل تصاویر دوربین های مداربسته در ساختمان های اداری تجاری چند حالت دارد. می توانید بهترین و ساده ترین راه را برای خود انتخاب کنید:

 1. انتقال تصویر بر روی اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار کامپیوتر به صورت همزمان برای چندین نفر.
 2. اتصال یک مانیتور یا تلویزیون به وسیله یکی از پورت های HDMI, VGA, AV

نکته: موارد بالا از امنیت بالایی برخوردار هستند و با اجازه دسترسی مدیر می تواند برای دیگران قابل استفاده باشد.

برای اطلاع از تجهیزات مورد نیاز پروژه کلیک کنید.

ویژگی های پروژه

نوع دوربین ها

دوربین دام داخلی

دوربین بولت بیرونی

کاربرد سیستم

نظارتی

امنیتی

بستر ارتباطی

کابل شبکه

شبکه بی سیم

دید در شب

مادون قرمز IR

قابلیت ضبط صدا

در محیط های داخلی دارد

گالری پروژه ها

با ما تماس بگیرید

در صورتی که سوالی دارید و یا به مشاوره تلفنی نیاز دارید، لطفا اطلاعات تماس و ساعت مورد نظرتان را وارد کنید تا کارشناسان مجموعه با شما تماس حاصل کنند. همچنین می توانید با شماره های دفتر تهران در ارتباط باشید و یا پیام تان را برای ما ارسال کنید تا به سرعت به پیام شما رسیدگی شود.

  نام *
  نام خانوادگی *
  آدرس ایمیل *
  شماره تماس

  موضوع پیام

  چطور میتوانیم کمکتان کنیم؟