توضیحات

پروژه بزرگ حفاظتی خود را به تیم با تجربه ما بسپارید.

با ما تماس بگیرید

فضاهای باز و صنعتی

تجهیزاتی که در فضاهای باز و صنعتی کار می کنند، بیشتر در معرض فرسایش محیطی قرار می گیرند. به همین دلیل، انتخاب تجهیزات و نحوه اجرای پروژه، کمی متفاوت تر از ساختمان های داخل شهری می باشد. عوامل طبیعی و شرایط جوی، به طور مستقیم روی کارایی و طول عمر سیستم تاثیرگذار هستند. حتی عوامل غیر طبیعی نیز مانند ابزارآلات و سخت افزارها بر روی فرسایش محیط خود تاثیرگذارند. برای مثال میدان های مغناطیسی ایجاد شده توسط انرژی الکتریکی دستگاه ها و جریان های برق سه فاز. بنابراین تجهیزات سرسخت تر و بستر ارتباطی (با سیم و یا بیسیم) قدرتمندتری برای این فضاها مورد نیاز است. در این پروژه ها معمولا هزینه های تعمیر و نگهداری، بیشتر از هزینه راه اندازی اولیه پروژه می شود. تجربه لازم در انتخاب تجهیزات و اجرای این پروژه ها، از صرف هزینه های مضاعف در آینده جلوگیری می کند.

تکنولوژی پیشنهادی

تکنولوژی پیشنهادی برای نصب دوربین مداربسته در فضاهای باز و صنعتی، سیستم مداربسته تحت شبکه است. دوربین های تحت شبکه رزولوشن و استانداردهای تصویری بهتری نسبت به دوربین های خانواده آنالوگ دارند. از آنجا که جزئیات در تصویر این پروژه ها اهمیت زیادی دارند، دوربین های تحت شبکه در اولویت هستند. دلیل بعدی انعطاف بستر ارتباطی در این سیستم ها می باشد. استفاده از سوییچ شبکه و تجهیزات شبکه ای، بستر ارتباطی منطعف تری را برای اماکن به وجود می آورد. دلیل آخر امکان آینده نگری در سیستم های تحت شبکه است. آینده نگری قابلیت اضافه کردن تعداد دوربین ها در آینده را با هزینه کمتر ممکن می سازد.

چه جاهایی دوربین نصب کنیم؟

در فضاهای صنعتی این محیط ها می توانند تحت پوشش دوربین های مداربسته قرار بگیرند:

 • ورودی ها و خروجی های خودرویی و ماشینی
 • ورودی ها و خروجی های ساختمانی
 • فضای داخلی سوله ها و کارگاه ها
 • فضاهای باز و گسترده بیرونی
 • بخش های اداری و دفتری
 • فضای بیرونی نگهبانی
 • محوطه پاکینگ ها
 • انبارها

کیفیت دوربین ها چقدر باشه؟

در فضاهای باز، هرچقدر وضوح تصویر بیشتری داشته باشیم، جزییات تصویر بیشتر قابل شناسایی هستند. دشتی را در نظر بگیرید که هیچ مانعی جلوی تصویر دوربین مداربسته نیست و دوربین افق را می بیند. بهترین حالت در این مورد، دوربینی است که بالاترین رزولوشن را دارد. پیشنهاد ما ترکیبی از دوربین های دو مگاپیکسلی، چهار مگاپیکسلی، پنج مگاپیکسلی و شش مگاپیکسلی است. در صورت کاربرد فوق امنیتی، از دوربین های هشت مگاپیکسلی نیز می توان استفاده کرد. در فضاهای صنعتی در بخش هایی که حساسیت بیشتری دارند، دوربین از دو طرف نصب می گردد. در این حالت نقطه کوری در فضا باقی نمی ماند و دوربین ها قابلیت هم پوشانی همدیگر را خواهند داشت. با در نظر گرفتن عوامل زیر کیفیت دوربین ها در حد قابل قبولی می باشد. کیفیتی که قابلیت تشخیص چهره افراد، تشخیص اسناد و مدارک، اسکناس و همینطور تشخیص پلاک خودرو را داشته باشند.

 • زاویه ی دید صحیح دوربین
 • نصب و اجرای استاندارد
 • نوع و مدل تجهیزات

کابل کشی و بستر ارتباطی

همانطور که می دانید بستر ارتباطی از بزرگترین بخش های اجرای پروژه است. به دلیل تجهیزات تحت شبکه انعطاف زیادی در بستر ارتباطی وجود دارد. با در نظر گرفتن پهنای باند، سوییچ های شبکه می توانند از مصرف کابل زیاد جلوگیری کنند. همینطور استفاده از تجهیزات استاندارد بیسیم مانند رادیو و اکسس پوینت قابلیت بستر ارتباطی بیسیم را امکانپذیر می کند.

چطور تصویر دوربین ها را ببینیم؟

مشاهده و کنترل تصاویر دوربین های مداربسته در فضاهای صنعتی چند حالت دارد. می توانید بهترین و ساده ترین راه را برای خود انتخاب کنید:

 1. انتقال تصویر بر روی اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار کامپیوتر به صورت همزمان برای چندین نفر.
 2. اتصال یک مانیتور یا تلویزیون به وسیله یکی از پورت های HDMI, VGA, AV

نکته: موارد بالا از امنیت بالایی برخوردار هستند و با اجازه دسترسی مدیر می تواند برای دیگران قابل استفاده باشد.

برای اطلاع از تجهیزات مورد نیاز پروژه کلیک کنید.

ویژگی های پروژه

نوع دوربین ها

دوربین بولت بیرونی

دوربین صنعتی مقاوم

دوربین گردان اسپیددام

کاربرد سیستم

نظارتی

حفاظتی

امنیتی

بستر ارتباطی

کابل شبکه

شبکه بیسیم

کابل ترکیبی کواکسیال + برق

دید در شب

دید در شب رنگی Starlight

مادون قرمز IR

قابلیت ضبط صدا

در محیط های داخلی دارد

گالری پروژه‌ها

با ما تماس بگیرید

در صورتی که سوالی دارید و یا به مشاوره تلفنی نیاز دارید، لطفا اطلاعات تماس و ساعت مورد نظرتان را وارد کنید تا کارشناسان مجموعه با شما تماس حاصل کنند. همچنین می توانید با شماره های دفتر تهران در ارتباط باشید و یا پیام تان را برای ما ارسال کنید تا به سرعت به پیام شما رسیدگی شود.

  نام *
  نام خانوادگی *
  آدرس ایمیل *
  شماره تماس

  موضوع پیام

  چطور میتوانیم کمکتان کنیم؟