پروژه خود را از همین الان شروع کنید.

مشاوره رایگان

تجهیزات دوربین مداربسته

محصولات موجود در بازار

در بازار امروز برندهای زیادی هستند که محصولات حفاظتی امنیتی خود را ارائه می کنند. از تولید کننده های محصولات گرفته تا وارد کننده ها و نمایندگی های انحصاری برندهای خاص. هرکدام از این شرکت ها محصولات خود را به روش های متفاوتی به فروش می رسانند. برای مثال در برخی از برندهای خاص فقط با معرفی و ثبت پروژه، امکان قیمت گرفتن وجود دارد. قیمت محصولات این برندها به صورت آزاد در بازار یافت نمی شود. برخی دیگر از برندهای پر فروش با گارانتی های متفاوتی در بازار موجود هستند. در این صورت قیمت این محصولات و همینطور اصالت آن ها کاملا متفاوت است. برخی دیگر از برندهای تولید کننده هنوز آن طور که باید شناخته نشده اند. به دلیل سیاست های بازار، قدرت رقابت با برندهای پر فروش را ندارند. همینطور به دلیل حاشیه سود نسبتا کمتر برای همکاران، کمتر به کاربران معرفی می شوند.

واسطه گر های خوب

شرکت های ارائه کننده محصولات عموما به صورت مستقیم در نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته فعالیتی ندارند. اگر هم در این زمینه فعالیتی داشته باشند، توجه و تسلط کافی را در این زمینه را نخواهند داشت. کمتر برندی 0 تا 100 خدمات دوربین های مداربسته را از تامین محصول گرفته تا نصب و آموزش دارد. اکثر شرکت های بزرگ و حرفه ای سیستم های مداربسته در بخش تولید یا تامین محصولات بصورت عمده تمرکز دارند. همکارهای واسط در سیستم های مداربسته محصولات و برندهای موجود را به مصرف کنندگان نهایی معرفی خواهند کرد. همکارهای واسط مانند مانند شرکت های خدماتی، فروشگاه ها، مغازه ها، نصاب ها و کارشناسان IT. بنابراین حاشیه سود کمتر در تامین تجهیزات، ممکن است که باعث معرفی نشدن برندهای بهتر به مصرف کننده باشد.

اعتماد مشتری

انتخاب تجهیزات سیستم های مداربسته، نیاز به شناخت بازار و محصولات موجود در آن را دارد. این موضوع نیازمند مطالعه و کسب تجربه در این صنعت می باشد. بنابراین اعتماد مصرف کننده به مجری، باعث تهیه و تامین تجهیزات می شود. پیشنهاد می شود که همراه با اعتمادی که به ایشان خواهید داشت، اطلاعاتی درباره انواع تجهیزات پروژه داشته باشید. این اطلاعات شما به همراه مشاوره مجریان پروژه، بهترین نتیجه و خروجی را برای سیستم مداربسته شما خواهد داشت.

مشاوران با تجربه

دلیل بعدی برای انتخاب تجهیزات توسط افراد با تجربه، توجه به کاربرد تجهیزات در محیط است. تنوع زیادی در انواع دوربین های مداربسته با توجه به کاربرد آن ها در محیط وجود دارد. عواملی مانند نوع لنز، نوع سنسور تصویر و استاندارد های تصویری در انتخاب تجهیزات اهمیت دارند. فقط افراد کم تجربه از یک مدل دوربین برای استفاده در تمام محیط ها استفاده می کنند.

تجهیزات دوربین مداربسته در خانواده آنالوگ و تحت شبکه

در بخش های بعدی تجهیزات دوربین های مداربسته، توضیحاتی درباره تمام تجهیزات آورده شده است. با مطالعه آن ها می توانید اطلاعات خوبی درباره این تجهیزات به دست آورید.

سیستم های خانواده آنالوگ AHD

سیستم های تحت شبکه IP

همکاران تجاری

باعث افتخار مجموعه ماست که برندهای معتبر به ما اعتماد کرده اند.

با ما تماس بگیرید

در صورتی که سوالی دارید و به مشاوره رایگان تلفنی نیاز دارید می توانید اطلاعات تماس و ساعت مورد نظرتون رو برای کارشناسان ما وارد کنید تا با شما تماس بگیرند و یا با شماره های دفتر تهران تماس حاصل کنید. همچنین می توانید پیام تون رو برای ما ارسال کنید تا به سرعت به پیام شما رسیدگی شود.

  نام *
  نام خانوادگی *
  آدرس ایمیل *
  شماره تماس

  موضوع پیام

  چطور میتوانیم کمکتان کنیم؟