اجرای یک سیستم استاندارد و مطمئن را با ما تجربه کنید.
با ما تماس بگیرید

اجرای پروژه‌های دوربین مداربسته

تیم مجهز و با تجربه دادبین سیستم در زمینه نصب و آموزش سیستم‌های حفاظتی امنیتی به ویژه دوربین‌های مداربسته فعالیت می‌کند و تاکنون پروژه‌های موفق بسیاری را در سطح کشور انجام داده است. قانون کار ما رعایت استاندارد در نصب و راه اندازی این سیستم‌ها و آموزش کافی به کاربر است.

اعضای تیم ما

نصب و اجرای سیستم‌های حفاظتی بخش‌های مختلفی دارد:

  • کارشناسی محیط و شناخت بازار
  • کابل کشی و شناخت ساختمان
  • نصب تجهیزات و انجام تنظیمات

 

هر کدام از اعضای تیم ما، در حوزه تخصصی خود، تجربه لازم را دارند

محمدرضا قاضی
محمدرضا قاضیسرپرست تیم اجرایی
محمدرضا سرپرست تیم اجرایی دوربین‌های‌ مداربسته است. او تجربه‌های بسیاری در مدیریت و اجرای انواع پروژه‌ها مانند بانک‌ها و سازمان‌های بزرگ را داشته و با انواع سیستم‌های مداربسته آشنایی کامل دارد.
مهرداد علیزاده
مهرداد علیزادهکارشناس سیستم‌های حفاظتی
مهرداد کارشناس شبکه‌های کامپیوتری بوده و پس از آن به مدت 8 سال در زمینه سیستم‌های حفاظتی فعالیت داشته است. او مشاوره‌های فنی و پشتیبانی‌های بسیاری را در سراسر کشور انجام داده و با بیشتر برند‌های سرشناس بازار همکاری کرده است.
بهرام فرشیدی
بهرام فرشیدیبرق کار ساختمان
بهرام تجربه‌های زیادی در برق ساختمان دارد و 0 تا 100 ساختمان‌های بزرگ زیادی را همراه با تیم خود سیم‌کشی کرده است. او شناخت کافی در ساخت و ساز انواع ساختمان‌ها دارد و به مسیر‌های سیم‌کشی کاملا مسلط است.

همکاران تجاری

باعث افتخار مجموعه است که برندهای معتبر به ما اعتماد کرده‌اند.

کارگذاران درباره ما می گویند

“به دلیل وقت‌شناسی و توجه به رضایت کارفرما امتیاز خوبی به این مجموعه میدم. یادتون باشه که همیشه مدیریت ارتباط با مشتری رو در اولویت قرار بدید.”
جناب آقای مهندس بلوچ زاده - مدیر عامل شرکت نارون

“تنها تجربه باعث بهتر انجام دادن کار نیست بلکه درس گرفتن از انجام هر کاری باعث پیشرفت میشه. خوشحالم که بچه های این مجموعه بدون تعصب به نظرات کاربران احترام می‌گذارند.

جناب آقای مهندس جعفری - مدیر عامل شرکت پاتیرا صنعت

با ما تماس بگیرید

لطفا شماره‌ تماس و یا آدرس ایمیل‌ خود را وارد کنید تا در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار کنیم. در صورت نیاز می‌توانید مشخص کنید که در چه ساعتی با شما تماس حاصل شود. اطلاعات پیام‌تان محفوظ است و به سرعت رسیدگی می‌شود.

    آدرس ایمیل
    شماره تماس

    چطور می‌توانیم کمک‌تان کنیم؟