اجرای یک سیستم استاندارد و مطمئن را با ما تجربه کنید.

با ما تماس بگیرید

اجرای پروژه های دوربین مداربسته

تیم با تجربه و قدرتمند فناوری سبز هوداد در زمینه نصب و آموزش سیستم های حفاظتی امنیتی به ویژه دوربین های مداربسته فعالیت می کند و تا کنون پروژه های موفق بسیاری را در سطح کشور انجام داده است. قانون کار ما رعایت استاندارد در نصب و راه اندازی این سیستم ها و آموزش کافی به کاربر است.

اعضای تیم ما

نصب و اجرای سیستم های حفاظتی بخش های مختلفی دارد:

 • کارشناسی محیط و شناخت بازار
 • نحوه عملکرد و نصب تجهیزات
 • سیم کشی و شناخت ساختمان
 • آموزش و تحویل به کارفرما

افراد تیم ما هر کدام در بخش مربوط به خود تخصص و تجربه لازم را دارند.

محمدرضا قاضی
محمدرضا قاضیسرپرست تیم اجرایی
محمدرضا سرپرست تیم اجرایی سیستم های
مداربسته است. او تجربه های بسیاری در مدیریت و اجرای انواع پروژه ها مانند بانک ها و سازمان های بزرگ را داشته است و با بیشتر برندهای مهم و سرشناس بازار همکاری کرده است.
مهرداد علیزاده
مهرداد علیزادهکارشناس سیستم های حفاظتی
مهرداد کارشناس شبکه های کامپیوتری بوده است و پس از آن به مدت هشت سال در زمینه سیستم های حفاظتی امنیتی فعالیت داشته. او مشاوره های فنی و رفع اشکال های زیادی را در سراسر کشور انجام داده است و با انواع سیستم های مداربسته آشنایی کامل دارد.
بهرام فرشیدی
بهرام فرشیدیبرق کار و سیم کش ساختمان
بهرام تجربه های زیادی در سیم کشی و برق ساختمان دارد و 0 تا 100 ساختمان های بزرگ زیادی را همراه با تیم خود سیم کشی کرده است. او شناخت کافی در ساخت و ساز انواع ساختمان ها دارد و به مسیر های سیم کشی مسلط است.

انواع پروژه

دوربین های مداربسته از نظر اجرای سیستم در سه دسته بندی قرار می گیرند، که هر کدام آن ها جدای از بحث کیفیت تصویر، به کاربرد سیستم در حالت های نظارتی، حفاظتی یا امنیتی اشاره دارند.

دوربین ساختمان مسکونی۱۳۹۹-۱۰-۱۰ ۱۷:۰۲:۲۷ +۰۳:۳۰
دوربین ساختمان تجاری۱۳۹۹-۱۰-۱۰ ۱۷:۱۰:۵۹ +۰۳:۳۰
دوربین فضاهای صنعتی۱۳۹۹-۱۰-۱۰ ۱۷:۱۲:۱۹ +۰۳:۳۰
نمایش همه پروژه‌ها

کارگذاران درباره ما می گویند

“من به دلیل وقت شناسی و رضایت نهایی مشتری از پروژه امتیاز خوبی به این مجموعه میدم، پروژه به موقع شروع میشه و به موقع کار رو تمام می کنند. هم از نظر فنی و هم از نظر اخلاق از سطح قابل قبولی برخوردار هستند. امیدوارم که پیشرفت بیشتری در کارتون داشته باشید و یادتون باشه که همیشه رضایت مشتری رو در اولویت قرار بدید.”

جناب آقای مهندس بلوچ زاده، مدیر عامل شرکت نارون

“به نظر بنده فقط تجربه در کار باعث بهتر انجام دادن کار نیست بلکه درس گرفتن از انجام هر کاری باعث پیشرفت در اون کار میشه. خوشحالم که بچه های این مجموعه بدون تعصب به نظرات دیگران احترام می گذارند. این طرز فکر علاوه بر پیشرفت شغلی باعث پیشرفت فردی و شخصیتی افراد مجموعه هم خواهد شد.”

جناب آقای مهندس جعفری، مدیر عامل شرکت پاتیرا صنعت

همکاران تجاری

باعث افتخار مجموعه ماست که برندهای معتبر به ما اعتماد کرده اند.

با ما تماس بگیرید

در صورتی که سوالی دارید و به مشاوره رایگان تلفنی نیاز دارید می توانید اطلاعات تماس و ساعت مورد نظرتون رو برای کارشناسان ما وارد کنید تا با شما تماس بگیرند و یا با شماره های دفتر تهران تماس حاصل کنید. همچنین می توانید پیام تون رو برای ما ارسال کنید تا به سرعت به پیام شما رسیدگی شود.

  نام *
  نام خانوادگی *
  آدرس ایمیل *
  شماره تماس

  موضوع پیام

  چطور میتوانیم کمکتان کنیم؟